NASIL ÇAKIN OLDUK..

 
1999' dan Bu Yana...

ÇAKIN GIDA AYRICALIKLARINI YAŞIYORSUNUZ..


Bursanın simgesi olan uludağ’ın kuzeyindeki Keles ilçesi Belenören Köyü’nde başlamıştır Çakın Gıdanın hikayesi. Bölgenin verimli topraklarında bulunan firmamıza ait meyve bahçelerinde geçmişten günümüze süregelen vişne ve kiraz yetiştiriciliği işi devam etmektedir.


1999 yılında kurulan Çakın Gıda LTD. ŞTİ. Başlangıçta kendi meyve bahçelerinde üretilen ürünlerin değerlendirilmesi amacıyla faaliyete geçmiş, fakat ilerleyen yıllarda ürün kapasite ve çeşitliliğini arttırmıştır. Pastacılık ve Catering sektörüne yönelik üretmiş olduğu ürünlerini LİNORA, EKONORA,MEYBEL markaları ile ürün çeşitliliğini her geçen gün geliştirmiş ve sektöründe Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasına girmiştir.

Uzmanlık alanımız olan meyve ve sebze işlemeyi konserve, şekerleme, püre, kurutulmuş, marmelat, muhtelif soslar, zeytin ürünleri, turşu şeklinde işleyip Türkiye genelinde bulunan bayileri aracılığı ile satmakta ve dış pazarlara ihraç etmektedir. Gerek pastacılık gerek EDT (ev dışı tüketim) kanallarında kullanılan ürünlerimiz pasta, unlu mamuller, dondurma üretiminde profesyonel mutfaklarımızda mükemmel performans sağlayarak hem pasta hem de unlu mamul ustalarının haklı beğenisini kazanmıştır.

Yaptığımız işin insan sağlığı ile doğrudan ilgili olduğunun bilinci ile bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmek için 2011 yılından itibaren İSO 22000:2005 ve İSO 9001:2008 kalite yönetim sistemleri ile belgelendirerek kalitesini arttırmıştır.

parallax background
cakin-logo-ret

YA DALINDAN YA ÇAKINDAN...

 

Misyonumuz

"Tüm çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle birlikte ekip olarak hareket ederek, tüketicilerimizin arzu, istek ve damak tatlarına uygun, her zaman güven duyacakları, üstün kaliteli ve lezzetli ürünleri en hijyenik ortamlarda üretmeye ve rakiplerimiz için örnek alınacak bir firma olmaya devam edeceğiz. "

Ve biliyoruz ki büyümek kalite, müşteri memnuniyeti ve doğru yatırımlarla olur..Vizyonumuz

Tüm sektörün,

vazgeçilmez markası haline gelmek...